Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Mszance

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Informacje duszpasterskie:

Zesłanie Ducha Świętego jest darem Boga dla nas. Kto będzie świadomie korzystał z darów Bożego Ducha, temu wystarczy sił w trosce o rozwój wiary i gorliwe wypełnianie obowiązków codziennego życia.

W tygodniu:

Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. wieczornej.

w niedzielę (19.05.2024)
Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zakończenie okresu wielkanocnego i okresu Komunii św. wielkanocnej.

w poniedziałek (20.05.2024)
Święto NMP Matki Kościoła

w czwartek (23.05.2024)
Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
Spotkanie DSM o 17.00, a ministrantów i lektorów po Mszy św.

w piątek (24.05.2024)
Święto NMP Wspomożycielki Wiernych

w niedzielę (26.05.2024)
Uroczystość Najświętszej Trójcy.
Dzień Matki.

= = = = = = = = = = = = = =

Projekt tablicy pamiątkowej poświęconej ks. Jackowi został złożony w Kurii Diecezjalnej w Tarnowie. Oczekujemy na zatwierdzenie.

Sprzątanie:

Serdecznie dziękuję za sprzątanie i wykoszenie trawy
O pomoc w sprzątaniu od 20.05.2024 proszę rodziny: Szymczyk, Janas, Janas, Jędrzejowski

Bóg zapłać Panu Janowi Wresiło za użyczenie rębaka do gałęzi i pomoc.

= = = = = = = = = = = = = =

Do dzisiejszego Gościa Niedzielnego dołączony jest kolejny numer Gościa Extra w cenie 14 zł.

= = = = = = = = = = = = = =

W minionym tygodniu odeszła do wieczności Władysława Turek. Polećmy Jej duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie daj Jej wieczne spoczywanie.

= = = = = = = = = = = = = =

Najlepsze życzenia dla solenizantów tego tygodnia. Wszystkim życzę udanej niedzieli, odpoczynku i Bożej pomocy w podejmowanym codziennym trudzie.